Aktualności listopad 2019

Przesyłam poniżej najświeższe informacje dotyczące wydarzeń
organizowanych w ramach Szkoły Tai Chi Jadeit.
***
– W najbliższą sobotę odbędzie się warsztat Tai Chi, pierwsza część formy LaoJia Yilu stylu Chen. Zapraszam, zarówno osoby początkujące jak i praktykujące Tai Chi od lat.
Więcej informacji:

***
– Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na warsztat weekendowy z Tai Chi i Tańcami egipskimi z kijami – serdecznie zapraszamy :-)
Więcej informacji:
***
 – Jest już wybrane miejsce na przyszłe letnie wakacje:
Termin: 19 do 30 lipca 2020.
Szczegóły wkrótce :-)
***
– Planujemy rozpocząć wspólne morsowanie, w każdą niedzielę o godzinie 10.00. Jesteśmy w trakcie ustalania miejsca. Osoby, które są chętne proszę o kontakt mailowy: pawel@chentaichi.pl. Pewno wspólnie będziemy się wybierać z jednego miejsca (np. z ronda Śródka).
***
– Zapraszam również na warsztaty Białego Śpiewu. By dopełnić pracę nad ciałem ważne jest, by pracować również nas głosem. Wibracje takich śpiewów mają ogromne korzyści zdrowotne.
18 i 19 stycznia pojawi się na Bastionowej Witek Kozłowski z dwudniowym warsztatem Białego Śpiewu. Szczegóły niebawem.
Osoby zainteresowane otrzymywaniem informacji na temat warsztatów Białego Śpiewu – proszę o maila: info@chentaichi.pl
***
 – Wstępnie 3-5.01 (lub 4-6.01) i 7-9.02 wybieramy się wspólnie na biegówki do Jakuszyc. Osoby chętne proszę o kontakt z Marią, mail:  mary.sitarska@gmail.com. Noclegi w schronisku.
***
 – Pełna oferta zajęć na Bastionowej na poniższym linku. Z nowości: pojawiły się dodatkowe zajęcia Jogi (w sumie już 3 instruktorów prowadzi Jogę), są zajęcia automasażu, Body Ballet, Qi Gong i wiele innych.
***
Zapraszam
Paweł Robaszkiewicz
603 22 00 21
pawel@chentaichi.pl