Aleksandra Gajewska

Aleksandra Gajewska

Tel. 739255516
e-mail: aleksandra-gajewska7@tlen.pl
***********************

Cześć!
Nazywam się Aleksandra Gajewska, jestem dyplomowanym technikiem masażu Wielkopolskiej Szkoły Medycznej w Poznaniu oraz studentką V roku fizjoterapii na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii im. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu.
Posiadam certyfikat ze szkolenia pt. „Prewencja urazów u biegaczy” prowadzonym na bazie grupy biegaczy biorących udział w 19. PKO Poznań Maraton.
W dniu 14. kwietnia 2019 roku brałam udział w wolontariacie – masażysta w sekcji masażu i fizjoterapii podczas 12. Poznań Półmaratonu.
W dniach 06-07.04.2019 roku uczestniczyłam w I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy i Umiejętności z Masażu zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.
Uczestniczyłam w warsztacie rozwijającym pt.: Wykorzystanie Jogi w korekcji dysbalansu mięśniowego prowadzonego przez mgr Mateusza Stańczaka w Klinice Osteopatii i Rehabilitacji w Poznaniu.
Moją pasją jest taniec, a z racji tego, że jest to dość kontuzjogenny sport jeszcze bardziej nurtuje mnie zgłębianie wiedzy na temat prewencji urazów, leczeniu kontuzji i utrzymaniu ciała w dobrej kondycji.
Jeżeli chcesz się zrelaksować, poprawić trofikę tkanek czy znormalizować napięcie mięśniowe napisz lub zadzwoń do mnie. Zapraszam do śledzenia mojej strony na Facebooku – regularnie będą pojawiać się tu różne ciekawostki oraz porady z zakresów zdrowotnych!

https://www.facebook.com/Aleksandra-Gajewska-Masa%C5%BC-Kinesiotaping-104126271977852/?ref=page_internal

Pozdrawiam
Aleksandra Gajewska