Aleksandra Gajewska

mgr Aleksandra Gajewska
Tel. 739255516
e-mail: aleksandra-gajewska7@tlen.pl

Z wykształcenia fizjoterapeuta ( magister: Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii ), dyplomowany technik masażu ( Wielkopolska Szkoła Medyczna).
Posiada certyfikaty z kursów: Kinesio taping fundamentals and advanced (KT1 & KT2),Kinesio Taping Clinical And Specialty Sports Orthopedic (KT3 & KT4), Certyfikat Przezskórna Elektroliza EPTE, Anatomia Palpacyjna Moduł I i II, Masaż Sportowy, Certyfikat ukończenia kursu: Ocena Funkcjonalna i Rehabilitacja Kończyny Górnej u Pacjenta po Udarze Mózgu, Szkolenie z zakresu podstaw anatomii palpacyjnej, masażu i terapii ostrych stanów przeciążeniowych, Prewencja urazów u biegaczy, Wykorzystanie Jogi w korekcji dysbalansu mięśniowego.
Brała udział w I Ogólnopolskim Konkursie WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI Z MASAŻU oraz w 19 PKO Maraton, 12 PKO Poznań Półmaraton, 14 PKO Poznań Półmaraton jako masażysta.

,,Moją pasją jest taniec, a z racji tego, że jest to dość kontuzyjny sport jeszcze bardziej nurtuje mnie zgłębianie wiedzy na temat prewencji urazów, leczeniu kontuzji i utrzymaniu ciała w dobrej kondycji.
Jeżeli chcesz się zrelaksować, wrócić do sprawności po urazie,poprawić trofikę tkanek, znormalizować napięcie mięśniowe napisz lub zadzwoń do mnie. Zapraszam do śledzenia mojej strony na Facebooku – regularnie będą pojawiać się tu różne ciekawostki oraz porady z zakresów zdrowotnych!”