Tai Chi nad Maltą

INFORMACJE ARCHIWALNE

 

Malta Poznań i Szkoła Tai Chi Jadeit
zapraszają na zajęcia Tai Chi i Chi Kung w okresie wakacji
w każdy wtorek w godzinach 18.00 – 19.30.

mapa22
Tai Chi nad jeziorem Malta, Poznań

Miejsce: nad jeziorem Malta, obok restauracji Taj India (Poznań ul. Wiankowa 3).

Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących i są nieodpłatne.
Pod koniec każdego spotkania odbędą się pokazy stylu Chen Tai Chi Chuan, który jest najstarszym praktykowanym stylem Tai Chi na świecie, z bardzo rzetelnym przekazem.

weekend z tai chi, zumba, taiji

Fascynujące w Tai Chi jest to, że ćwiczą obok siebie osoby w podeszłym wieku – na przykład pracując nad równowagą, wzmocnieniem ścięgien, poprawą oddechu, jak i osoby młode, które chcą poćwiczyć bardziej intensywnie. Wszyscy wspólnie wykonują tę samą sekwencję ruchów i to ćwiczący sam ustala sobie intensywność ćwiczeń i ich zakres.
Tai Chi traktowane jest jako zdrowotna gimnastyka, ale tak naprawdę jest to sztuka walki. Jednak to właściwości zdrowotne przysporzyły jej tak wielu zwolenników na świecie.
Ważnym aspektem zdrowotnym Tai Chi jest wzmocnienie struktury naszego ciała w oparciu o układ kostny, ścięgna, stawy i powięź.
Korzyści zdrowotnych tej niezwykłej sztuki jest znacznie więcej. Z takich istotniejszych to przeciwdziałanie osteoporozie, pogłębianie oddechu, rozluźnienie przepony, zwiększanie siły i ruchomości stawów, polepszanie koordynacji, łagodzenie objawów stwardnienia rozsianego.

weekend z tai chi, zumba, taiji

Zapraszamy już od najbliższego wtorku !!!

http://www.malta.poznan.pl/

wydarzenie na facebooku:

https://www.facebook.com/events/1389571041257936/