Chciałem wam podziękować za to że byliście, bo był to dla nas bardzo ważny warsztat.
Jest to uwieńczenie kilkuletniej pracy nad tym,
byśmy mogli większym gronem pojawić się na warsztacie u Mistrza.
Przede wszystkim chciałbym podziękować naszemu wspólnemu zaangażowaniu.

A poniżej nasza ekipa z Poznania i przyjaciele :-)

