Aktualności

Jeden karnet – 4 instruktorów

Dzień Dobry

Zajęcia Tai Chi w Jadeicie prowadzone są przez nas, czyli przez Pawła Robaszkiewicza, Jacka Krajewskiego, Anitę Gürtler i Dorotę Skroboszewską. Staramy się, by przekaz formy Tai Chi, której nauczamy, był rzetelny i spójny. Regularnie jeździmy na warsztaty do Mistrza Wang Hai Juna, by mieć ciągły dostęp do Źródła.

Osoby początkujące.
Informacje dla osób początkujących znajdują się na poniższym linku:
Początkujący
Zakładamy, że osoby początkujące będą chodziły przez około 2, 3 miesiące do instruktora, u którego rozpoczęły zajęcia. Później dajemy swobodę w wyborze grupy, na jaką się chodzi. W sumie mamy do dyspozycji 20 grup Tai Chi prowadzonych w Poznaniu przy ulicy Bastionowej 47.
Grafik zajęć

Sposób prowadzenia zajęć przez nas obu nieco się różni. Oczywiście, nauczamy tej samej formy Tai Chi, ale przebieg treningu u każdego z prowadzących jest nieznacznie inny. Dzięki temu zajęcia, które proponujemy, wzajemnie się uzupełniają.

Za opłatę jednego karnetu można uczęszczać na zajęcia do wszystkich instruktorów. 
Jeżeli ktoś zachorował, to może w następnym tygodniu odrobić zajęcia przychodząc na jakąkolwiek grupę.
Jedyne zapisy, jakie są obowiązkowe – to rozpoczynające się grupy początkujące – na których czasami jest więcej osób chętnych, niż może pomieścić sala.

Traktujmy Tai Chi z lekkością, jako wspólną zabawę, wspólne odkrywanie możliwości swojego ciała, wspólną pracę nad zwiększaniem świadomości ruchu i świadomości swojego umysłu.

Pozdrawiamy Was Serdecznie
Paweł, Jacek, Anita i Dorota.

Może Ci się spodobać