Październikowe medytacje na Bastionowej

Październikowe medytacje na Bastionowej

Zapraszamy do udziału w październikowych spotkaniach z uważnością, podczas których będzie można poznać i praktykować różne formy medytacji (np. medytację skoncentrowaną na oddechu, skanowanie ciała, medytację w ruchu).

4.10. o godz. 18.30-21.00 Spotkanie informacyjne dotyczące 8-tygodniowego kursu redukcji stresu w oparciu o uważność (MBSR).

Spotkania poprowadzi nauczycielka uważności, Agnieszka Pawłowska, i towarzysząca jej w prowadzeniu spotkań Maria Sitarska (które opowiedzą, czym jest uważność, na czym polega jej praktykowanie, czym w ogóle jest medytacja.
Kurs rozpocznie się 18.10. i potrwa do 13.12. Spotkanie informacyjne jest nieodpłatne, osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenie się do Agnieszki: a.pawlowska@zyjuwazniej.pl.
Więcej informacji: https://goo.gl/zsTp7r

11.10. godz. 18.30-21.00 Otwarta praktyka mindfulness, czyli wieczór z uważnością

Na to spotkanie zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych rozwijaniem uważności w swoim codziennym życiu: absolwentów kursów MBSR, osoby samodzielnie praktykujące uważność i medytację, a także wszystkich zaciekawionych tematem uważności, którzy chcą sprawdzić jak rozwijać ją w praktyce. Być może również rozważacie wzięcie udziału w 8-tygodniowym kursie uważności, ale jeszcze nie jesteście przekonani, czy to Wasza droga. To świetna okazja, żeby się o tym przekonać. Będziemy ćwiczyć kontakt z ciałem, oddechem, myślami i emocjami, a także rozwijać w sobie życzliwość, współczucie, radość i akceptację w kontakcie z drugą osobą. Spotkanie poprowadzi Agnieszka Pawłowska. Koszt: 50 zł. Zgłoszenia ślijcie na adres: a.pawlowska@zyjuwazniej.pl
Więcej informacji: https://goo.gl/dKH55c

18.10.-13.12. godz. 18.30-21.00 8-tygodniowy kurs redukcji stresu oparty na uważności

Kurs redukcji stresu oparty na uważności (MBSR – Mindfulness-Based Stress Reduction), to jeden z najbardziej przebadanych naukowo sposobów na wprowadzenie w życiu spokoju, uważności, obniżenia poziomu napięcia, wzrostu poziomu koncentracji (i wielu innych dobrodziejstw).

Pełen kurs trwa 8 tygodni, podczas których, pod przewodnictwem Agnieszki Pawłowskiej, certyfikowanej nauczycielki uważności i towarzyszącej jej Marii Sitarskiej nauczycie się różnych form praktyki formalnej (czyli medytacji z uwagą na oddech, ciało, myśli i emocje), a także zostaniecie zaproszeni do praktykowania uważności i medytacji w swojej codzienności.

Cena za kurs wynosi 990 zł/os przy płatności jednorazowej (przy płatności w ratach: 3 x 365 zł)
(cena obejmuje konsultację wstępną, wszelkie materiały otrzymywane podczas kursu i udział w Dniu Uważności).

Kurs odbywa się pod patronatem portalu opsychologii.pl.

Zgłoszenia lub pytania ślijcie na adres: a.pawlowska@zyjuwazniej.pl lub tel. 609 686 999.
Więcej informacji: https://goo.gl/zsTp7r

Wszystkie spotkania z uważnością odbywać się będą w Szkole Tai Chi Jadeit na ulicy Bastionowej 47.