Kontakt

Szkoła Tai Chi JADEIT Paweł Robaszkiewicz
61-663 Poznań, ul. Bastionowa 47
tel. 603 22 00 21, mail: info@chentaichi.pl
nr konta (tylko zajęcia Tai Chi):
26 1140 2004 0000 3202 3279 6208

osoby prowadzące zajęcia:

***
.

INSTRUKTOR TAI CHI
Paweł Robaszkiewicz
tel. 603 22 00 21
e-mail: info@chentaichi.pl

Paweł Robaszkiewicz – z wykształcenia: fizjoterapeuta, magister fizyki (UAM), oraz dyplomowany coach (SWPS), instruktor rekreacji ruchowej w zakresie Tai Chi, Chi Kung (ukończył Wyższą Szkołę Trenerów Sportu). Praktykuje Tai Chi od 1999 r. ćwicząc różne style, m. in. Tai Chi Chuan styl Yang, Taoistyczne Tai Chi, I-Liq Chuan i Chen Tai Chi Chuan. Pobierał nauki od: Howarda Choya, Jarosława Jodzisa, Sama China, Chen Xiaowang. Swoje zainteresowania skupia na najstarszym ze stylów Tai Chi Chuan – stylu Chen. Interesuje się również Jogą i kalisteniką.

.


INSTRUKTOR JOGI
Mateusz Stańczak

tel. 695-732-387
e-mail: info@jogastanczak.com

Mateusz

Doświadczony jogin. Pasjonat współczesnych osiągnięć fizjoterapii, biomechaniki i neurofizjologii.

szczegółowe informacje poniżej:
http://www.jogastanczak.com/my/

.

INSTRUKTOR CHI KUNG
Karolina Kontschyts-Jasik
tel. 603 683 842
e-mail: karolina.kontschyts-jasik@wp.pl

Kulturą wschodu interesuję się od dawna. Moja przygoda ze sztukami wschodnimi zaczęła się od wakacji, w chłodny poranek w Puszczy Białowieskiej poszliśmy szukać żubrów i zrobiło nam się zimno, moi znajomi zaczęli ćwiczyć tai chi i dzięki temu się rozgrzali. Pomyślałam to ćwiczenia dla mnie. Po powrocie do domu zapisałam się na Tai Chi. Ćwiczyłam 10 lat i zaczęłam szukać jeszcze dalej. Trafiłam na zajęcia qigong Lecący Żuraw i bardzo mi się spodobały.

Ćwiczenia qigong pozwalają mi się odprężyć i rozluźnić. Porządkują przepływ energii przez co mogę żyć w lepszym zdrowiu. Uwielbiam też medytację po każdych zajęciach. Serdecznie Was zapraszam do wspólnych ćwiczeń.

Pełnych informacji o stylu Lecącego Żurawia, jego dobroczynnym działaniu i twórcach znajdziecie tutaj: http://www.qigong.org.pl/

.


INSTRUKTORKA BALETU I TAŃCA
Iryna Prakharenka
Tel. 603335294
e-mail: irina2000@wp.pl

Irina Prakharenka-Kosmowska
Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fr. Chopina
Specjalność: Pedagogika baletowa,
Solistka baletu Teatru Muzycznego w Poznaniu

Doświadczenie:
Tancerka, pedagog, choreograf. Solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i pedagogicznym.
Ukończyła Państwowy Collage Baletowy w Mińsku na Białorusi. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fr. Chopina w Warszawie, specjalność: pedagogika baletowa.
Stażystka w Balecie Narodowym Białorusi, tancerka Opera Nova w Bydgoszczy, koryfejka Teatru Wielkiego w Poznaniu, solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu. Współpracowała z Operą na Zamku w Szczecinie, Operą Bałtycką w Gdańsku. Jako tancerka występowała również na wielu innych scenach w kraju jak i za granicą np.: w Niemczech, Danii, Szwajcarii, Luksemburgu czy Chinach.
Jako pedagog-korepetytor oraz kierownik baletu współpracowała z Teatrem Muzycznym w Poznaniu.
Wykładowca tańca klasycznego na Wydziale Tańca Akademii Wychowania Muzycznego w Poznaniu.
Współpraca jako nauczyciel tańca klasycznego i stechningu w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź.
Nauczyciel tańca klasycznego w Państwowej Szkole Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu.
Współpraca jako nauczyciel tańca klasycznego w Szkole Tańca i Baletu Fouette.

.


INSTRUKTORKA UWAŻNOŚCI
Maria Sitarska
Tel. 608 277 295
e-mail: mariasitarska@opsychologii.pl

 

Doświadczenie: Jestem psycholożką i psychoterapeutką pracującą w nurcie systemowym (oznacza to, że na co dzień zajmuję się szukaniem w ludziach skarbów, źródeł mocy i siły). Od kilku lat praktykuję uważność (formalnie – medytując, jak i starając się zapraszać uważność do codzienności), prowadzę zajęcia „Cisza i spokój: uważność w ruchu”. Spotykam się z seniorkami i seniorami podczas zajęć warsztatowych na uniwersytecie trzeciego wieku (i przy wielu innych pięknych okazjach) i współprowadzę portal opsychologii.pl, prowadzę autorskie warsztaty dla macoch. Przez klika lat praktykowałam ashtanga yogę, ale od jakiegoś czasu moje ciało woli tai chi. A ciała lubię słuchać.

.


INSTRUKTORKA JOGI
Ania Paradowska
Tel. 694 714 075
e-mail: a_paradowska@interia.pl

 

W grudniu ubiegłego roku ukończyłam kurs instruktorski – Joga (fitness- ćwiczenia psychofizyczne) w EFIB. Na kursie zdobyłam potrzebne kwalifikacje i utwierdziłam się w przekonaniu, które rozwijało się we mnie już od kilku lat, że joga i dzielenie się jogą z innymi jest moim powołaniem. Praktykuję jogę od 9 lat, pomogła mi i pomaga cały czas przezwyciężać problemy zdrowotne, a także radzić sobie z codziennym stresem.

Kocham ludzi, jestem pod wielkim wrażeniem wspaniałości ludzkiego organizmu, jego inteligencji i umiejętności samouzdrowienia. Pragnę pomagać ludziom w dzisiejszych zabieganych czasach zrelaksować się, aby uruchomić w ten sposób ich naturalną zdolność do regeneracji i samouzdrawiania.

https://www.facebook.com/poczujulge/