Kontakt

Szkoła Tai Chi JADEIT Paweł Robaszkiewicz
61-663 Poznań, ul. Bastionowa 47
tel. 603 22 00 21, mail: info@chentaichi.pl
nr konta (tylko zajęcia Tai Chi):
26 1140 2004 0000 3202 3279 6208

osoby prowadzące zajęcia:

instruktor Tai Chi – Paweł Robaszkiewicz
instruktor Tanga – Magda Samolik
instruktor Qi Gong – Karolina Kontschyts-Jasik
instruktor Zumby, Samby – Agnieszka Siudowska
instruktor tańca – Anna Sobczak
instruktor Pilates – Ilona Grochowska
instruktor Jogi – Mateusz Stańczak

***
.

INSTRUKTOR TAI CHI
Paweł Robaszkiewicz
tel. 603 22 00 21
e-mail: info@chentaichi.pl

Paweł Robaszkiewicz – fizjoterapeuta (w trakcie szkolenia), instruktor rekreacji ruchowej w zakresie Tai Chi, Chi Kung (legitymacja Wyższej Szkoły Trenerów Sportu). Praktykuje Tai Chi od 1999 r. ćwicząc różne style, m. in. Tai Chi Chuan styl Yang, Taoistyczne Tai Chi, I-Liq Chuan i Chen Tai Chi Chuan. Pobierał nauki od: Howarda Choya, Jarosława Jodzisa, Sama China, Chen Xiaowang. Swoje zainteresowania skupia na najstarszym ze stylów Tai Chi Chuan – stylu Chen. Interesuje się również Jogą i kalisteniką.

.


INSTRUKTOR JOGI
Mateusz Stańczak

tel. 695-732-387
e-mail: info@jogastanczak.com

Mateusz

Doświadczony jogin. Pasjonat współczesnych osiągnięć fizjoterapii, biomechaniki i neurofizjologii.

szczegółowe informacje poniżej:
http://www.jogastanczak.com/my/

.

INSTRUKTOR CHI KUNG
Karolina Kontschyts-Jasik
tel. 603 683 842
e-mail: karolina.kontschyts-jasik@wp.pl

Kulturą wschodu interesuję się od dawna. Moja przygoda ze sztukami wschodnimi zaczęła się od wakacji, w chłodny poranek w Puszczy Białowieskiej poszliśmy szukać żubrów i zrobiło nam się zimno, moi znajomi zaczęli ćwiczyć tai chi i dzięki temu się rozgrzali. Pomyślałam to ćwiczenia dla mnie. Po powrocie do domu zapisałam się na Tai Chi. Ćwiczyłam 10 lat i zaczęłam szukać jeszcze dalej. Trafiłam na zajęcia qigong Lecący Żuraw i bardzo mi się spodobały.

Ćwiczenia qigong pozwalają mi się odprężyć i rozluźnić. Porządkują przepływ energii przez co mogę żyć w lepszym zdrowiu. Uwielbiam też medytację po każdych zajęciach. Serdecznie Was zapraszam do wspólnych ćwiczeń.

Pełnych informacji o stylu Lecącego Żurawia, jego dobroczynnym działaniu i twórcach znajdziecie tutaj: http://www.qigong.org.pl/

.

INSTRUKTOR TANGA
Magda Samolik
tel. 508 390 319
e-mail: m.samolik@gmail.com

Zdjęcie na stronę

Nauczyciel Tanga, Life Coach ICF, Autorka metody TangoCoaching®, www.samolik.pl

.

Choć z wykształcenia farmaceutka, po latach pracy na Akademii Medycznej założyła własną firmę. Jej największa pasja – tango oraz własne doświadczenia uświadomiły jej jak ważna jest praca na rzecz podnoszenia poczucia własnej wartości. Inspirujący język tańca i wiara w potęgę umysłu pozwoliły jej opracować autorską metodę TangoCoaching® łączącą Tango Argentino z elementami psychologii behawioralnej, filozofii zen oraz coachingu. Realizuje ją na różnych poziomach pod postacią regularnych kursów tanga dla kobiet, warsztatów wyjazdowych oraz indywidualnych sesji coachingowych. Celem jej działania jest wzmacnianie kobiecości i akceptacji siebie oraz pewności siebie u Kobiet oraz motywowanie ich do realizowania własnego potencjału i pasji, zarówno na polu biznesowym jak i prywatnym.

.


INSTRUKTOR ZUMBY, SAMBY
Agnieszka Siudowska
tel. 602 519 474
e-mail: asiudowska@wp.pl

agnes flaga 1

Licencjonowany instruktor Zumba Fitness®, Zumba Gold®, Aqua Zumba®, Samba Brazylijska, Samba Fitness, Taniec Towarzyski, Nordic Walking, Zdrowy Kręgosłup. Absolwentka Instytutu Kultury Fizycznej w Szczecinie, Dyplomowany Nauczyciel Tańca Sportowego i rekreacji ruchowej gimnastyka-fitness. Swoją przygodę ze sportowym tańcem towarzyskim rozpoczęła w Akademickim Klubie Tańca Towarzyskiego Politechniki Szczecińskiej. Jej zainteresowania taneczne sięgają głównie gorących rytmów samby
brazylijskiej, którą zaszczepili w niej rodowici Brazylijczycy Ivan Vasconcellos da Silva oraz Xandy Liberato. Swoje umiejętności i doświadczenia zgłębia na licznych warsztatach oraz konwencjach tanecznych oraz w kolebce samby w Brazylii w Escola de Dança da Fundaçao Cultural do Estado da Bahia w Salvador da Bahia. Zakochana tanecznie w sambie brazylijskiej i zumbie… tańczy, uczy, tworzy, myśli i zasypia z tańcem. Na zajęciach zaraża wszystkich swoją pozytywną energią i pasją do tańca.
Inspiracje czerpie z muzyki, z tego co ją otacza i emocji, które ma do przekazania. Dąży do realizacji swoich tanecznych planów i marzeń, a jak wiadomo marzenia się spełniają. Ma dystans do siebie i do końca świata. Taniec, muzyka, ruch, sport to nieodłączne elementy jej życia, które sprawiają, że życie nabiera kolorowych barw. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii, kocha sport… uwielbia słodycze.

.


INSTRUKTOR TAŃCA
Anna Sobczak
tel. 796 127 730
e-mail: annasobczak1991@gmail.com

53 pop www

Absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu, zawodowa tancerka. Obecnie solistka baletu w Teatrze Muzycznym w Poznaniu.
Współchoreograf musicalu dla dzieci „Bajkoteka marzeń” (Ostrów Wlkp.) oraz projektu „Myśl w ruchu” (Konarzewo). Od 6 lat prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w domach kultury, przedszkolach oraz na zgrupowaniach tanecznych. Wyróżniona jako młody artysta przez Prezydenta miasta Ostrowa Wielkopolskiego Radosława Torzyńskiego oraz zdobywczyni stypendium artystycznego przyznanego przez Prezydenta miasta Poznania Ryszarda Grobelnego.
Podczas zajęć przekazuje nie tylko swoje umiejętności taneczne, ale także wrażliwość muzyczną, estetykę ruchu i właściwą postawę. W pracy z dziećmi wykorzystuje elementy baletu, tańca ludowego, jazzu, akrobatyki, zumby i boogie woogie.

.

INSTRUKTORKA PILATES
Ilona Grochowska
Tel. 514 714 103
e-mail: ilona.fr@gmail.com

Ilona (Kopiowanie)

Dyplomowana i doświadczona instruktorka zajęć grupowych Fitness, specjalizująca się w metodzie PILATES. Systematycznie uzupełnia swoje zajęcia o nowe prozdrowotne metody ruchowe i terapeutyczne, bezustannie pogłębia wiedzę na temat motoryki człowieka i fizjoterapii. Prowadziła klasy w Warszawie i w Poznaniu oraz w Genewie. Uczestniczy regularnie w dodatkowych szkoleniach takich jak: Gyrokinesis, Feldenkrais, Joga, Treningi Funkcjonalne i autoterapeutyczne etc.
W wolnych chwilach podróżuje, tańczy i pracuje nad autorską metodą ćwiczeń, opartych o jedno Źródło kilku filozofii życia, które wciąż zgłębia.